Angličan James Taylor zápasí späť iniciatívu z Pakistanu

Keď príde na odpaľovanie, slovo “obsadené” mohol byť vytvorený pre Jamesa Taylora. Nerobí pokojný alebo malátny. Neexistuje žiadne násilie k nemu, žiadne vražedné údery alebo zlomyseľnosť. Len bzučí, takže vnútri jeho hlavy musí byť hniezdo sršňov za každú minútu trávi v bránkovisku. Je to bojovník, a to až do boja, uviazne v, Odpaľovanie David preberá Goliášom.

A Pakistan objavil druhý deň v Sharjah, je skôr v tom dobrý.Anglicko boli pod cosh trochu kedy Taylor išiel do záhybov uprostred celé popoludnie session.Ben Stokes nebude miska proti Pakistanu Anglicku čakajú výsledku testu čítajte viac

Moeen Ali odišiel za 14 v úvodných overs spôsobom, ktorý by bol v rustikálnom by tail-end štandardy, nieto niekoho otvorením odpaľovanie v teste. A po obede Alastair Cook, všetci ale bezchybný pred prestávkou, nasledoval potom, čo skóroval 49, ako mal podivne nevýrazný Joe Root pre štyri osoby.Ian Bell bol stále tam, brúsenie a štepenie, ale s Ben Stokes z rovnice, smena, na 97 pre tri, ale v skutočnosti jedna bránka viac, hrozilo imploding.Pakistan v Anglicku: Tretí test, druhý deň – ako sa to stalo viac

v dobe, keď Pakistan vzal druhý nový loptu, 10 overs pred koncom, Taylor hral svoju cestu k dievčaťu Skúšobné pol storočia len jeho tretí zápas. Stratil Bell o hodinu skôr, miešal sa ihrisko na Jasira Shahova nohe prestávke, a čo ešte len odovzdaním zoznámiť, pretože točil mimo jeho tápanie čepeľou.Bellova 40, za ktorú sa potil krv, trvalo 158 guľa a tri a pol hodiny, pričom len 16 beží prichádzajúce z neho 27 do ďalšieho obdobia po dosiahnutí attritional stredného sedenie.

Ale potom Taylor našiel ochotného partnera Jonny Bairstow. Ten sa teší vynikajúci prvý deň za pňov a podobne ako Taylor, je niekto daná nečakanú šancu donútiť stálejšie miesto v tíme.Pár zostal spolu až pňov, ktorej doby ich neporušené piatej bránka stojan bola hodnota 83, z ktorých Bairstow udrel cestu až 37 z 94 guličiek, a Taylor, urýchlenie trochu ku koncu proti nahlasovanie útoku, urobil 74 od 141 lôpt.

222 pre štyri až dvanásť za Pakistanu, Anglicko dali sami pod kontrolou na ihrisku, že hral lepšie, než tomu bolo v prvý deň.Avšak, oni sú viac než vedomím tvrdá práca musí byť vykonané v prvej smene, ako naháňačky na sebe piateho dňa ihrisku by žiadna sranda.

Na chvíľu sa Taylor bol na strapce bez vlámaniu do gangu – Anglicko ekvivalent chlapca, ktorý sa objaví s nadšením v topánkach okolo krku v nádeji, že pre hru len aby sa odvrátil. On jednoducho nemohol dostať koncert. Potom prišla Jos Buttler je lopotne a zrazu príležitosť otvoril pre neho. Je to dobrý hráč kriketu, ktorý vidíte šancu a vziať si ho.

To bol vynikajúci smien, dobre premyslené a popravený. Hráči, ktorí sú menšie, než je priemer, sú nesmierne ťažké mise.Kde vysokí hráči môžu zaviazať k prednú nohu a majú určitú mieru predvídateľnosti v tom, že krátke pálkarovi zavesiť späť.

Bowlers musieť nájsť plnšie dĺžku, ale potom sa to stane ľahko zablúdiť do pol volejbal územia. Tieto pálkarovi sú obvykle divoký na reze a vytiahnite, cross-BAT zábery: nie je tam žiadny priestor pre chyby. A tí, ktorí ich môžu vidieť, ako citlivé na krátke lopty nikdy nevidel Sunil Gavaskar, Sachin Tendulkar alebo Gundappa Viswanath.

Taylor pracoval loptu wristily, strih pekne, polovičné brvno a niekoľkokrát zašiel otvoril a vytiahol dlhý hop. Dokonca aj v horúčave on a Bairstow bežal každý pokus tvrdo, takže Pakistan Fielding stal roztrhané na konci dňa.Tam je práca ešte urobiť, ale bolo to najpôsobivejšie návrat do časti sveta, v ktorom Anglicko palkárovi mať sotva darilo.

Až Kuchárske výpoveď krátko po obede, to vyzeralo, ako by to mohlo byť ďalšie MasterClass od kapitána. Za dve hodiny ráno, ak Jásir ho náročné na nohy pahýľ, bol úplne pod kontrolou, nenápadný, akumuláciu a rezervovať po celú dobu trvania. Nie je to fast-scoring zem a na jednej strane je to najmä loptu zastavil prudko, ako by zasiahla do obilia. Avšak Cook berie to, čo príde.Misbah-ul-Haq nastaviť chytré pole, ktoré sa pokúsili prerušiť dodávku beh Cook – niekto na reze, ďalšie na drina-sweep, niekto na ortodoxné zákrutu a tak ďalej, ale kapitán Anglicka začal manévrovať loptu hlavičiek neobvyklých pre neho.

Yasir, keď vidí chybu na zhluk noha strane blízkych hráčov v poli, ktoré sa stanoví, za sebou námestí a jeden práve v prednej časti. Vidí Cook tlačí dopredu, pálku v prednej časti podložky, a tak skúmal preč, hľadá hrany na podložke.Dvakrát Cook urobil a unikol, čo je prvýkrát, kedy lopta slučku medzi hráčmi v poli, druhý, keď sa odrazila príliš rovno.

A konečne, aj keď po obede, keď jeden krátky ďalšieho polstoročia, Cook sa obrana mu zlyhal a lopta slučku z vnútorného okraja ku krátkym štvorcový-nohe. Bola to odmena za Jásir je vytrvalosť.