Eden Hazard chybí pozdní trest popírat Chelsea vítězství nad Mariboru

José Mourinho po zápase vystupování navrhl tolik. Zpěvy zařval do 640 pryč ventilátory těsně před přestávkou, ‚José, dejte nám píseň‘ a ‚Sing up Mourinho‘ naslouchali zpátky do kritiky manažera atmosféry na Stamford Bridge v derby proti Queens Park Rangers v sobotu a, iv případě, že sbor byl jazyk ve tváři, byly provedeny bod. Tato otázka zřejmě není k diskusi později. „Zapomeňte na to,“ řekl Mourinho přezíravě.Dalším trápením pro něho byla samolibost, kterou cítil ve svých hráčích během prvního období, postoj, který nedokázal vymýtit u zdroje. On navrhl, že to byl manažerský neúspěch, ačkoli jeho tým jistě zůstal Bet365-Podrobný popis Pocit zavinění. “V první polovině jsme hráli velmi pomalu, bez intenzity, bez kreativity,” řekl Mourinho. “Bylo to snadné, aby Maribor ovládal hru a dosáhl toho, co chtěl dosáhnout, 0-0. V druhé jsme hráli velmi dobře, ale skórovali. Hráči jsou hráči. Mnoho, mnohokrát překvapení se stává, když lidé nejsou…Neřekl bych, že jsem “spáchal”, ale ne “plně soustředil”. Když věří, že hra nemůže být obtížná.Pouze v případě, Maribor zaznamenal udělali hráči uvědomit, hra byla v nebezpečí. Poté, co že to tam bylo fantastické reakce. zasloužili jsme si vyhrát, jasně. Ale fotbal je fotbal. Lidé, kteří dávají všechno, stejně jako Maribor, si zaslouží trochu štěstí. Oni bojovali. Měli fantastický brankáře. A rozhodčí tým…neměl dobrou noc.“Viděl Facebook Twitter Pinterest Eden Hazard jeho pozdní trest uložen zajištění Chelsea musela spokojit hostí bod proti Mariboru.Foto: Peter Cziborra / Akční Obrázky

To byl odkaz na rozhodnutí italských úředníků bylo vyloučeno gól Diego Costa pro ofsajd v frenetické období po Nemanja Matic byl obnoven parity, krátit do šesti dvoře box pro převod hlavičku Johna Terryho z rohu prakticky na goalline. Mourinho byl zakázán pro hru a pokutován £ 13,500 v roce 2009 protestovala rozhodnutí učiněné Daniele Orsato když byl manažer Internazionale, druhý ze dvou případů, kdy byl poslán na stáncích tímto úředníkem.Bez ohledu na to je ofsajd vlajka byla omyl mezi koncem tlaku hostí, s Costa který byl hodil na v intervalu spolu s Oscarem, které mají být spojeny jiným brazilským narozený hráč v Ramires před hodiny. Změny odrážejí zoufalství. Chelsea může stále nahoru skupinu, ale vzhledem k povaze tohoto 6-0 vítězství nad těmito oponenty minulý měsíc, to byla příležitost ujít.

Ne, že domácí strana zasloužila něco méně, než v místě, které slaví gusto při závěrečném hvizdu. Kde se zpočátku cítil zranitelný, zjizvená těmito zkušenostmi v jiho-západním Londýně před dvěma týdny, které rostly do soutěže s Chelsea stále flummoxed neschopností skóre brzy.Z plošného poločasu kolísal koncentrace hostí.

Sintayehu Sallalich to praskne nabídl domácí straně naději a kurt zouma museli vyčistit první půl snímek z goalline. Pepped jejich stále působivé, Maribor nakonec modelovaná z vedení, když Mitja Viler hluboký centr našel Agim Ibraimi neoznačený v rohu pokutového území. Mu dává úžasnou střelu nad Petrem Čechem a do rohu a Chelsea se za poprvé od 13. září.

Aleksander Rajcevic a kritičtěji, Luka Zahovic měla dokonce rozšířené, které vedou, ale dospívající útočník lyžovat nad břevno zevnitř šest yardů pole a návštěvníci byli ušetřeni jejich ponížení.Matic je prodloužil, Jasmin Handanovič se skvěle ujal, že popřel Hazard a Costa předtím, než byl Belgičan propadl Vilerovou vysazenou nohou. Penalita nabídla příležitost vyhlásit si kravatu, ačkoliv Hazard byl slabý a brankář snadno zablokoval. Vzhledem k obviněním ze spokojenosti pravděpodobně Chelsea nezasloužil více než patu. “Byl jsem si tím vědom trochu před zápasem, ale nebyl jsem úspěšný v tom, že jsem to poslal,” dodal Mourinho. “Pokud nemohu přesvědčit hráče, že hra je obtížná a musíte hrát z minuty, samozřejmě je to moje zodpovědnost.” To je záležitost před výletem na nedostatečně výkonnou stranu Liverpoolu v sobotu Bet365-Získej bonus právě teď poledne.Pokud jde o Ligu mistrů, kvalifikace etapy knockout bude muset počkat.

Sázkové kanceláře Bet365