Harlequins a Gloucester v mocném úpravou Twickenham classic

A penny za myšlenky Eddie Jones poté, co jeden z nejvíce pulsujícího Premiership utkání v nedávné paměti. minul pokles cíl Nick Evans, protože hodiny zčervenal, zajistil pocty skončil dokonce v soutěži, která žila až do pre-match pyrotechniky

ředitel Gloucester ragby, David Humphreys, řekl:. „Je to vždy velmi hard v následku zápasu posoudit zranění. Henry poranil podkolenní šlachy a budeme muset přezkoumat a skenovat ho.Jonnyho zaklepal když kopl míč, ale to je ještě příliš brzy na posouzení škod.“

Jeden maják světla pro Jones byl výkon při Openside Gloucesteru Matt Kvesic, který zastínil i Robshaw a Jack Clifford, zcela . případně anglické dva flankers pro Jonese první hra v poplatku

Humphreys, který zní: „Matt hraje na mezinárodní úrovni, skoro každý týden, dnes proti velmi dobrý tým proti třem zadní řady dopředu, že bude soupeření. On plně zasloužil svého člověka nálezu utkání.

„Nepochybuji o tom, že Matt Kvesic je mezinárodní rugby hráč, on je Anglie mezinárodní No7 v čekání, má vyrábět ty výkony týden, týden ven.Velcí hráči produkují velké výkony ve hře. Chcete-li získat 10 bodů před 10 minut jít, chcete vyhrát zápas. Ale kdybys mi nabídl tři body před utkáním, tak bych si ho vzít, 100%.“

Kvesic je standout moment přišel na půl hodiny značku, když se Quins ohrožuje dolů doleva přes Tim Visser, že dostal lepší Clifford v členění poslat James Hook utíká po právu na Gloucesteru druhý pokus a vedení 17-8.Předtím Gloucester otevřel bodování se šťastným bodem od druhého Jeremyho Thrusha, zatímco Marland Yarde, jiný, který doufal, že donutil Jonesovu ruku, odpověděl Quinsovi. Quins se snažil najít jejich plynulost, ale Péče mají živý drát z poloviny šmouhy a zatímco Jamie Roberts, který působil v jeho debutu v Premiershipu, nedokázal porušit Gloucesterovi obranu, udělal dost kapitána, aby jeho kapitán přeskočil. Evans přeměnil, ozdobil vedení Cherry a Whites na 17-15 v přestávce. Jen minutu po restartu přišla Mayova zranění způsobená výkopem. Fortune brzy Sázení na Bet365 opět prospěla Gloucesterovi.Harlekýni mimo-centrum George Lowe vrhl dolů středem hřiště, ale poté, co míč byl recyklován Dave Ward přihrávka do Clifford byl svéhlavý a Trinder, takže jeho první Premiership začátek od února, vrhl na Bet365-Registrace s bonusem zde další odtržené pokus. Greig Laidlaw přeměněn na devět bodů náskokem, ale tam byla malá šance návštěvníků vidí ven pohodlné vítězství. Místo toho pět pokusů byly zaznamenány v 25 chaotických minut.

Za prvé, Easter vytáhl QUINS zpět do dvou bodech řítil přes zblízka a Chisholm je první skóre, poté co mu tlouci přestávce od Roberts, otočil hostitele zpět do vzestupu na 29-24.

čas pro Quins na to, co oni drželi? Ani trochu to.Nepříznivý průsmyk od Care byl přikázán Trinderem, který se k němu rozběhl, ale hokejoval se nad ním a okamžitě odkráčel hřiště.Laidlaw minul konverzi, takže skóre vázány na 29-29, ale brzy přidal trest brzy a oslňující povrch z Gloucesteru plný zad, Rob Cook – po špatné kop z Brown – vzala na návštěvníky 10 bodů jasné, jen pro Quins aby byla ponechána vynechanou vržený cíl ruing Evanse 10 minut později

ředitel Harlequins ragby, Conor O’Shea, řekl:. „máme 29-24 up, hráli jsme tam hodně rugby a měli jsme vyhráli zápas pohodlně, ale my jsme ukázat pružnost se vrátit a možná i vyhrát ji s poslední chvíli pádu branku.

„udělali jsme hrát hodně útočit rugby, to je náš sedmý try-bonus v řadě, takže víme, co nás straně hry stojí.Byla to podivná připustit některé z pokusů, které jsme udělali.“