Jak si vybrat první postel?

První postel batole objeví se u děti v různých rodinách v různém věku. Některé maminky a tatínky, raději, aby dítě mělo svou vlastní postel, nebo dokonce svůj pokoj od narození. A jiní rodiče považují za správné první čas jít do postele společně s jejich dítětem. V tomto případě je první postel, dítě se objeví u dítěte již ve věku 1-2 let.

Postele od narození obvykle rozdělují na:

1. Dětské postýlky

2. a kočárek

Dětské postýlky, v první řadě, se liší materiálem, designem a přítomností\nedostatkem mechanismus pro swing. Také stojí za to věnovat pozornost na přítomnost zvláštní ochrany pro . Je to detail nedovolí dítěti, která zvolí postele, jíst pokrytí. Je také důležité, aby jeden z obruby postele vylezl, aby kluk mohl sám chodit spát a vstávat, a také aby postýlku můžete dát vedle postele rodičů v případě potřeby.

a kočárek, obvykle slouží do té doby, dokud dítě není uplyne 5-6 měsíců, tak jak u nich velmi nízké, a pohyblivé dítě může dostat z nich samostatně. Hlavní výhodou kolébky jsou mobilita a . Také mnozí rodiče dávají jim přednost v souvislosti s tím, že postýlka se jim zdá příliš velký pro právě narozené drobky. Mnohé maminky a tatínky, se domnívají kolébky více útulné.

Jakou postýlku Byste si vybrali dítě, hlavní věc, nezapomeňte, že u ní musí být nutně kvalitní ortopedická matrace.

V případě, že od narození dítě spí s rodiči, pak postel by měla mít úplně jinými vlastnostmi, než postýlka pro děti od narození:

Samozřejmě, že velikost postele pro dítě je asi 2 let by měla být již jiným. Pokud Si koupíte postel pro další dva, maximálně 3 roky, pak je možné vybrat postel šíře 70 cm, a dlouhou 140-160 viz Nicméně, pokud Máte v plánu používat nábytek vydrží déle, pak je lepší, aby okamžitě poskytnout kompletní velikost – šířka 90 cm, délka -190 cm

Rodiče, jejichž děti raději spát spolu uvědomují, jak je někdy těžké převést dítě na samostatné lůžko. V tomto případě budou všechny výherní, zábavní a pohádkové postele. Oni mají velký respekt u našich zákazníků od 2 do 5-6 let.

Lze také je třeba poznamenat, že někdy, někdy, i když dítě spí odděleně, se mu stane, je velmi nutné, aby máma nebo táta vedle. Například, když dítě je nemocný nebo chce poslouchat pohádky před spaním. V tomto případě vynikající služby hrají rozkládací nebo vysouvací postele. Postel od sta cm široká a také umožňuje klidně lehnout vedle dítě.
Viz zde: nejlevnější nábytek pro děti Banaby.cz