Jarryd Hayne mohlo byť San Francisco 49ers ‘záchranca proti Ravens

San Francisco 49ers stojí na okraji priepasti a po úrazoch svojich špičkových prevádzkových chrbte Jarryd Hayne mohla byť ich záchranca.

rookie Austrálska neskúsenosť by im tiež klesať.

Budeme poznať výsledok v nedeľu (pondelok AEDT). To je, keď päťnásobný Super Bowl-víťazný tím NFL ide head-to-head s Baltimore Ravens.

Len pred dvoma rokmi 49ers a Ravens bojoval jeden z veľkých Super misy, s východnom pobreží tím visí na na 34-31 víťazstvo.

v súčasnosti oba tímy zapáchať.Prehrali štyri hry a mali jedno víťazstvo, zaznamenáva, že ich hrdý fanúšikovia nemôžu žalúdok. 49ers doslova uviazli do hry s bežiacimi chrbtami Carlosom Hydeom a Reggie Bushom, ktorí utrpeli poranenie nohy a lýtka.

Hyde je oficiálne označený za “sporné” pre hru, zatiaľ čo Bush je dlhší záber na hranie po tom, čo bol označený ako “pochybný”.Kick Returner a široký prijímač Bruce Ellington má tiež zranenie nohy.

tréner Jim Tomsula postavený na optimistickom tvár v piatok o Hyde a Bush po správach mal Hyde kríval z poľa krátko do štvrtkového praxe.

“Plne očakávať, že bude hrať,” povedal Tomsula, diskutovať Hyde, ktorý bol 49ers ‘standout prehrávač.

Tomsula pridaný tréneri v tíme pokračovať v práci s Bushom.Takže zostáva nováčikov Hayne a Mike Davis ako jediná 49ers ‘chrbát behu.

49ers ako Hayne ako punt Returner však ukázali malú dôveru v neho ako bežiaci späť, len prinášať bývalú NRL Hviezda na niekoľkokrát v pravidelnej sezóne, keď potreboval oddýchnuť ich pomliaždený špičkové možnosti.

v piatok Tomsula naďalej opatrný tému na Hayne, ktorý len pár mesiacmi nikdy hral NFL hru. “Myslím, že je to človek, ktorý sa nikdy nehral futbal,” povedal Tomsula.

Havrany s vedomím, 49ers ‘beží späť hĺbka je tenká, sa nepochybne pokúsi cestíčku Hyde z hry.

v prípade úspechu bude ponechané na nováčikov Hayne a Davis ťahať z priepasti.