Každé dieťa sa prispôsobí spoločnosti, v ich vlastným spôsobom

Každé dieťa sa prispôsobí spoločnosti, v ich vlastným spôsobom, nezávisle určenie hranice ich otvorenosť. Niektoré deti ľahko komunikovať s ľuďmi, ktorí vidia prvýkrát, iní ťažké nájsť spoločnú reč aj so svojimi blízkymi. Avšak, každý z detí potrebuje komunikovať. O pôvode detí izolácie, ktorá ho odlišuje od prirodzeného skromnosť a ako môžu rodičia pomôcť dieťaťu prekonať vnútorné bariéry, ktoré vám povedať, “som Rodič.”
Na zdržanlivosť alebo skromnosť?

V snahe pochopiť, čo sa vaše dieťa naozaj vyhradené, ale nie introvertný, plachý a pokojnej povahy, je potrebné starostlivo pozorovať jeho správanie. Na uzavretie označené nasledujúcimi príznakmi:

Dieťa je mlčanlivým, zriedka uvítala rozhovor, rozprávanie v nízkej hlas a obmedzené povinnosťou súbor viet (napríklad odpoveď “neviem”);

Trochu ťažké prechádza zmenou tímu, zdôraznil v prítomnosti neznámych detí a dospelých;

Dieťa nikdy nemôže obhajovať svoj názor (aj keď sňal obľúbené hračky);

Nemá priateľov;

Dieťa sa bojí všetko nové;

On sa takmer zastaví, často drží rukami alebo skrývanie ich v vrecká;

Dieťa má neobvyklé hobby (obmedzená deti často kompenzovať tento nedostatok komunikácie).

Ako už bolo spomenuté, detské izolácie môže byť ľahko zameniť s skromnosť a introversion.
Skromnosť

Skromné deti úplne normálne komunikovať so známymi ľuďmi, ochotne robiť rozhovor s blízkymi a vzhľad “lesy” v zahraničnej spoločnosti, alebo keď nepredvídateľných okolností.
Introversion

Introversion je funkcia, postavy, ktorá sa odráža v skutočnosti, že dieťa pozná a miluje komunikovať, ale všetky moje pocity a myšlienky, a radšej nechať pre seba.

Zatvorené dieťa v rovnakom čase a nemá rád, komunikovať a utrpenie z osamelosti. Chce povedať niečo o sebe, ale obáva sa podelit s nikým. Izolácia nie je vrodená kvalita, to je získaná deti, pretože určite okolností. Poznamenal, že najčastejšie uzavreté sú deti s vysokou úrovňou inteligencie.
Príčiny detskej izolácie

Nevhodné správanie sa rodičov:

neustále nespokojný s činnosťou dieťaťa (nie pešo, nie jesť, atď.);

prítomný dieťa zvýšené požiadavky (tieto deti sú overreacting, aby aj malé neúspechy, a to má vplyv na ich sebavedomie, robí si ponorený v myšlienkach a zámkom jeho vlastné emócie);

hádky (z dôvodu rodičovskej hádky dieťa hľadá súkromie);

zobraziť ľahostajnosť k pocity dieťaťa (zdá sa, menší).

Psychické traumy spôsobené výsmech blízkych alebo kamarátov.

Vážna choroba spôsobuje dieťa nepohodlie alebo prinútiť ho, aby si myslím, že on nie je ako iné deti.

Ako vyhrať dieťaťa izolácie?

Nikdy volať vaše dieťa “zatvorené” nahlas, pretože cíti, že a starosti o jeho psychickom stave.

Nenútime dieťa opustiť svoje Koníčky, bez ohľadu na to, ako divné alebo zbytočné sa mohlo zdať. Skúste sa pozrieť na ich cez detské oči.

Pomôžte svojmu dieťaťu uvedomiť si seba v hobby. A ešte lepšie — byť o krok napred. Napríklad, dieťa zaujíma zemepis — a okamžite mu veľké svete.

Ak dieťa nemôže urobiť niečo, nekritizujte a neobviňujte ho, volá “nešikovný” alebo “ťažkopádny”. Začarovaný dieťa príliš kritický seba. Radšej fandiť mu nahor.
Sponzoruje: Banaby.sk – všetko pre dieťa