Miami dočasnej tréner Dan Campbell:, Ja neviem, či nervy nikdy odísť ‘

Chytrý ťah. Bill Belichick vyhral štyri Super misy a Campbell, si 39-ročný rodák z Clifton, Texas s briadkou, ktorý z neho robí vyzerajú ešte intenzívnejšie, bolo len slúžil ako delfíny pevný koniec trénera pred tým, než bol vybraný nahradiť Joe Philbin pred troma týždňami.

Ale to nie je spôsob, ako Dan Campbell pracuje, tak ako tak.Na rozdiel od mrzutý a neutešenej Belichick, Campbell sa dostal k svojej strany tým, že je divoký a intenzívne – čo je dôvod, prečo majiteľ delfínov Stephen Ross robil Campbell dočasného trénera, namiesto aby šiel tradičnou cestou a podporovať útočné koordinátor Bill Lazor ani obranný koordinátor Bill Anarumo

Ako už bolo povedané na tlačovej konferencii v utorok Campbell: “. Keď idete do hry New England vo štvrtok v noci nemusíte sa obávať je uzemnený. Vieme, že máme plné ruky práce. Takže [pokiaľ ide o] mi poklepal si na chrbát a všetko, čo vieme, čo máme pred sebou.Vieme, že to nebude ľahké, a cez-istý, je to posledné, čo sa bude robiť, keď chodíme vo štvrtok. “

Pred začal 10-ročnou NFL kariéru, v ktorom zachytil všetci 91 priechodov pre tri tímy, Campbell hral v Texas A & M.Obvykle nechal všetko von na poli, ako futbaloví tréneri chcel povedať.

Po Aggies narušiť NO2 Nebraska v College Station, Texas, 10. októbra 1998, Campbell bol tak bohatý, a tak vyčerpaný, že on vzal swigs vo vypočúvacej miestnosti z fľaše Pedialyte, kvapaliny, že rodičia dávajú svojim dehydratovaných detí potom, čo ochorie.

Campbell chytil len 27 nahrávok v svoje vysokoškolské kariéry, ale hodil bloky s vášňou, takže New York Giants ho vzal v treťom kole v roku 1999 NFL návrhu. Bol tam pre štyri ročné obdobia, potom Dallas tri sezóny, potom Detroit ďalšie tri sezóny.Hral v Dallase pre Bill Parcells, ktorý urobil dobrý dojem.

“Povedal som to skôr: Nikto nie je tak dobrý ako Bill Parcells, ktorý motivuje hráčov,” povedal Campbell v utorok. “A práve tak, ako to urobil. Vedel, kto potrebuje objatie. Vedel, kto potreboval kop do zadnej časti. Vedel, kto potrebuje byť napadnutý a kto potrebuje byť vybudovaný. Pre mňa sú to tie veci, o ktorých si najviac pamätám Bill. “

Campbell potom povedal:” Myslel som, že bol skvelý herný manažér. Vedel presne, ako útočiť na tímy; To, čo sme museli urobiť ako celý tím pre trestný čin, obranu a špeciálne tímy. Určite tie herné situácie, na ktoré nikdy nezabudnete.Ale len pokiaľ ide o rokovania s hráčmi na mňa, že to, čo som sa naučil viac od neho ako čokoľvek iné. “

Campbell nenarazí na dobré a zlé ceste. On hral v Super Bowl s 2000 Giants (ktorý oni prehrali s Baltimore Ravens), a on tiež hral za Detroit Lions ‘2008 tím, ktorý prehral všetkých 16 hier.

nárok Campbell ku sláve vo forme NFL hráč bol pravdepodobne jeho miesto na USA Today je “All-Joe” tím v roku 2003. Toto “all-star” tímu, druhov, vzdáva hold “starší hráči v NFL, ktoré aj naďalej, aby sa rozdiel s ich pracovnú morálku a správanie . “

on podpísal s New Orleans pred začiatkom sezóny 2009, ale nikdy hrali pre Svätej, pretože roztrhal koleno pred začiatkom sezóny.Campbell nastúpil personál delfínov ako stážista budúci rok a päť rokov neskôr, má svoj vlastný tím NFL tréner.

Delfíny stratil tri zo svojich prvých štyroch zápasoch v tejto sezóne za Philbin, finále hra prichádza 4. októbra na štadióne Wembley v Londýne, kde sa Jets viacmenej sploštené Miami, nazhromaždil 207 yardov ponáhľať a 14 minút náskok v čase držanie v 27-14 víťazstvo.

Philbin bol plienil ďalší deň. Campbell bol odovzdaný prácu pre zvyšok sezóny, a prisahal na jeho prvý deň v novom zamestnaní, že delfíny boli stále vyhrať. A vo svojom debute urobili, búšenie Tennessee Titans, 38-10.Ale to bol len warm-up.

Vo svojom prvom zápase pod Campbell doma, delfíny nastrieľal 41 bodov bez odpovede pred polčas a valcované k víťazstvu 44-26 nad Houston Texans. To by malo byť poznamenať, že Titáni a Texans, v kombinácii, vyhral len tri z 13 hier v tejto sezóne.

Ale stále. Delfíny sú 3-3, veľa v hre o playoff lôžko, a tu je Campbell, čelia tím trénoval Bill Belichick.

Veľká quarterback Tom Brady povedal na tlačovej konferencii v utorok delfíny hrali tak dobre, a to najmä v oblasti obrany, že Patriots zostať pod kontrolou s multi-dimenzionální útoku.Brady získala 15 z Nového Anglicka je 16 ponáhľajúcich yardov v 30-23 víťazstvo v nedeľu doma nad Jets.

“Chystá sa prísť na to, väčšina z nich, ak nie všetky,” povedal Campbell utorok hádzať rôzne pohľady na Brady, “ale aspoň robíte vyskúšať. Musí tu byť tenká hranica medzi prestrojení, ale potom ste sa dostal k hre, čo budete hrať. Ste práve dostali, aby mali dostatok tie veci tam, kde aspoň si ho premýšľať trochu, ale čo iné sa budeš robiť?

“Keď sa pozriete na všetky tie veci tímov urobil s ním, to nefunguje.Môžete povedať, že jeho súčasťou funguje, ale je to ťažké, a to je dôvod, prečo Tom Brady je Tom Brady, to je dôvod, prečo je to dobré, pretože z toho, čo sa dá robiť. “

Campbell bol požiadaný utorok na konferenčnom hovore s reportéri, ktorí pokrývajú Patriots keby mal pocit, ako keby sa prispôsobuje svojej novej úlohe. Verný forme, povedal: “Myslím, že každý týždeň a každý deň som sa dostal trochu pohodlnejšie, ale ja neviem, či nervy nikdy odísť, aby som bol úprimný. Pre mňa je to dobrý pocit, je to dobrý nervozita a keď nemám pocit, že už je to asi čas sa dostať von. “

http://stavky-clic.com